Polski Serwer Vice City Play !

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2018-02-05 21:29:21

PrezesJestKurwą
Użytkownik
Dołączył: 2018-02-05
Liczba postów: 0
WindowsChrome 63.0.3239.132

Rekrutacja Na Moderatora [05.02.2018]

Nick:Prezes
Login:Prezes
Wiek:12
Czy posiadasz Discord?(Lepiej żeby był):Tak
Czy miałeś już kiedyś jakąś rangę?:Tak
Opisz swoje zachowanie:Jestem Bardzo Mily Zawsze Graczą Pomagam Myśle  z Jestem Dobry Zachowanie U Mnie Dobre [dblpt])
Staż na serwerze?:Aktualnie Tak Z Godzinka
Coś o sobie:Cześć Mam Na Imię Adam Mam 12 Lat Lubie Grac W Pilke Gram w takie Gry Jak CsGo,Mta Kiedys Chciałbym Zostac Policjantem Bardzo W Mta Lubie Wgrac Na Serwerach Na Ktorych Mam Range BO Po Pierwsze nIe Nudze Się po Drugie Tak Jagby Dostaje + Kolejne Doświadczenie Moge Się Nauczyc czegos nowego Czego Nie wiedzalem A Teraz Akurat SIę Dowiedzalem A W CSgo Mam Range Gold 4 Gram Prawie caly Czas W mta ale oczywscie Musze Grac Tez W Cs tego Skilla NIe?? Więć Wiadomo W Wolnych Dniach Ide Na Pilke Grac Z Kolegami Pograc Sobie Na Jakims Serwie W Mta A W CSGO Sobie Zagram np na jakims Serwie na Ktorym Są Aka Turniejki Itp Gram Duzo Turnejow Duzo Jestem Bardzo Spokojny Mily Nigdy Nie Odmowie Graczowi Chyba Z Musze To Muze Prawda ? Regulamin Obowiązuje czasem jak moge pogram sobie  z kolegami w cs go Mieszkam W Miescie O Nazwie Gdynia Fajne Miasto Polecam Duzo tez Jestem Na Dworze Np Po Szkole Wiadomo Z Kolegami Pograc w Pile Pochodzic Po Miescie Itp Więc To Tyle Pozdrawiam Adminstracje RCON [dblpt]) Myśle Na Danie Mi Szansy Powodzenia WszystkiM! <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


Tu CJ Serwerowy

Offline

#2 2018-02-09 21:46:15

SzatanPL
Administrator
Dołączył: 2018-02-05
Liczba postów: 15
Windows VistaChrome 63.0.3239.132

Odp: Rekrutacja Na Moderatora [05.02.2018]

Podanie napisane najładniej ze wszystkich, ale jest problem z twoim zachowaniem na serwerze, jesteś strasznie upierdliwy, czasem nie grzeczny, chamski i pisanie "Gram tu z nudów" nie pomaga w tym abym mógł dać ci moda, niestety muszę te podanie odrzucić.Zamykam

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
skyradio - madclan - zonerp - 5-life - audytkrajobrazowy